Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Koks inkontinencijos tipas kamuoja Jus?

Koks inkontinencijos tipas kamuoja Jus?

Pagal statistiką su silpnesne ar stipresne šlapimo nelaikymo forma susiduria 1 iš 3 moterų virš trisdešimties metų, ir neretas vyras virš 40-ties metų. Šio straipsnio pagalba galite nustatyti, koks Jūsų inkontinencijos tipas, tačiau mes rekomenduojame visada pasitarti su savo gydytoju.

Norint nustatyti inkontinencijos tipą į kiekvieną klausimą atsakykite "Taip/Ne".

Ar kenčiate nuo savaiminio šlapimo pratekėjimo, tačiau kai bandote nusišlapinti kyla problemų tai padarant iki galo?

Ar jus apima staigus nekontroliuojamas noras šlapintis, ko pasekoje tai gali atsitikti netinkamu metu?

Ar jums prateka šlapimas arba išmatos, kai kosite, juokiatės, staigiai judate ar mankštinatės?

Ar dažnai lankotės tualete, tačiau net ir nusišlapinusi jaučiate, jog šlapimo pūslė nėra visiškai tuščia?

Ar lankotės tualete dažniau nei 8 kartus per 24 valandas?

Ar jaučiate didelį norą šlapintis stresinėse situacijose?

Ar pabundate naktį nusišlapinti daugiau nei 2 kartus?

Daugiausia Oranžinės spalvos: Gali būti, kad Jūs kenčiante nuo Perpildytos šlapimo pūslės. Dažnas pojūtis, lyg šlapimo pūslė pilna net ir po apsilankymo tualete. Tokia situacija susiklosto, kai raumenys aplink šlapimo pūslę negali jos suspausti tiek, kad ji ištuštėtų reikiamu metu. Dažnai su šia problema kovoja vyrai, tačiau gali susidurti ir moterys. Dažnai taip atsitinka po įvairių traumų, operacijų, diabeto ir t.t. Dėl to, kad negalima pilnai nusišlapinti, raumenys vis silpnėja ir žmogus vis labiau praranda jų konktrolę, todėl šlapimas prateka mažesniais ar didesniais kiekiais.

Daugiausia Mėlynos spalvos: Gali būti, kad Jūs kenčiate nuo Dirglios šlapimo pūslės (skubos šlapimo nelaikymo). Ši inkontinencijos forma atsiranda dėl nevalingų šlapimo raumenų susitraukimo, kurie atsiranda, kai šlapimo pūslė prisipildo. Su čia šlapimo nelaikymo forma jus aplanko stiprus noras šlapintis, tačiau sustabdyti šlapimo tekėjimo dažniausiai neįmanoma ir nespėjama į tualetą. Ši inkontinencijos forma gali turėti ir savo aktyvatorius, pvz, vandens tekėjimo garsas, „rakto duryse sindromas“, kai žinome, kad tualetą pasieksime tuoj tuoj, šlapimo pūslės raumuo susitraukia ir šlapimas išteka.

Daugiausia Raudonos: Jūs galite kovoti su Įtampos šlapimo nelaikymu. Ši inkontinencijos forma pati populiariausia ir ji atsiranda dėl to, kad dubens raumenys arba sfinkleris yra nusilpę. Įprastai tai gimdymo, menopauzės, viršsvorio, stanginimosi ar chroniško kosulio pasekmė.

Jei manote, kad jums pasireiškia nors viena inkontinencijos forma – nedelskite, nes kuo ankščiau ji pastebima tuo greičiau išgydoma.

Kenčiančioms ar norinčioms išvengti inkontinencijos siūlome apžvelgti mūsų Kegel8 asortimentą ir sustiprinti savo raumenis iš vidaus pačiais efektyviausiais metodais, taip pat apsilankyti pas savo šeimos gydytoją.